Ana sayfa American Truck Simulator ATS Genel American Truck Simulator – Heavy Cargo Pack DLC Çıktı!

American Truck Simulator – Heavy Cargo Pack DLC Çıktı!

5

American Truck Simulator – Heavy Cargo Pack DLC Çıktı!

2017 kamyon simülatörü topluluğu çok heyecanlı geçiyor. ETS 2’nin ardından ağır nakliye dorseleri ATS için de yayımlandı.

American Truck Simulator’ın ağır nakliye dorseleri ve yükleri Heavy Cargo Pack DLC’si ile satışa sunuldu. Steam’de çıkışa özel olarak 10,80 TL’den satın alabiliyorsunuz. İndirim 14 Haziran’da sonlanacak ardından 12,00 TL olacak.

 

Çekmek için yeni kargolar

Toplamda 9 farklı yük bulunuyor.
 • Paletli traktör
 • Buldozer
 • Teleskopik vinç şasisi
 • Teleskopik vinç ön yükleyicisi ile
 • Kablo makarası
 • Freze makinesi
 • Mobil vinç
 • Scraper adındaki maden,inşaatlarda kullanılan kazıyıcı makines
 • Trafo
Tüm bu kargoların ağırlık oranı 55, 000 lbs’den 123, 000 lbs (25 – 56 metric tons) değişiyor.

 

Dorseler

Bu dorseler Avrupa’daki dorselerden farklı görünüyor. Bunun için Federal Bridge Brüt Ağırlık Formülüne bakabilirsiniz. Dorseler iyi bir neden ötürü oldukça uzun ve çok eksenlidir(multi-pivot).

Çekiciye olan en yakın bölüm “jeep” olarak adlandırılıyor ve bu normal olarak beşinci tekerleğin üzerine bağlanıyor. İkinci parça ise “lowboy” olarak adlandırılıyor ve burada kargo bulunuyor. Yapılandırmaya bağlı olarak ya ortada ya da son kısımda olabiliyor. Üçüncü parça ise taşınan kargo ile yarım opsiyoneldir. Buna “spreader” yani yayıcı deniyor(bazen ise dingil güçlendiricisi veya stinger deniliyor), ve adında da anlaşılacığı gibi görevi kargo ağırlığını daha fazla dingile ve uzunluğa yaymaktır. Her parçanın kendi pivot/eksen noktası vardır, gerçekten eğlendirici bir şekilde destek verir ama genellikle aslında tavsiye edilmez.

Heavy Cargo Pack ile 2 parça ve 3 parça(spreader/stinger) yapılandırmasına sahip dorseler geliyor, kargonız için en uygun olanı seçiyorsunuz.

Yeni motorlar

Kısa süre önce de oyuna yeni motorlar (gerçek davranışları ile) eklendi. Bunu da son yazı ile hatırlatıyorlar. Tüm çekicilerin artık 600 hp motor seçeneği var ve bazı çekiciler arasında seçim yapmak için çok güçlü motorlara sahip olacaksınız.  Çoğu taşımacılık senaryosu için elbette daha düşük motor güçleri de var ama buna ek olarak çok mantıklı ve ekonomik seçenekler de var.

Yollarda görüşürüz!

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator, için kargo DLC’leri tek bir pakette toplandı >>>SCS Cargo Addict Bundle.

ETS 2 konusu
https://www.worldoftruckstr.com/euro-truck-simulator-2-heavy-cargo-pack-dlc-cikti/
SimülasyonTÜRK

5 YORUMLAR

 1. 1.6.2.2 sürümü ile
  Ağır nakliye dorselerinin bazı gişelerdeki çarpışma sorunu düzeltildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here