American Truck Simulator Halloween DLC Hediyesi ve Diğer Açıklamalar

4

American Truck Simulator Halloween DLC Hediyesi ve Diğer Açıklamalar

Hem güzel bir hediye hem de güncellemelere dair genel bir açıklama!

SCS Software yeni blog yazısını yayınladı. Oyunları için şu an birden fazla takım çeşitli güncellemeler ve geliştirmeler üzerinde çalışıyor. Topluluğa sabırları için teşekkür ediyorlar.

Yeni içerik ve özellikleri getirmeye devam etmek için çok güçlü bir motivasyona sahipler. Her şeyden önce onların iş hayatında hayatta kalabilmeleri inovasyon yeteğine bağlıdır. Ama aynı zamanda SCS ekibi kendilerini hazır hissedene kadar yeni şeyleri bırakma eğilimine sahip değil. Baskılara dayanamayıp ve bitmemiş şeyleri çıkarmaktan kaçınıyorlar. Mükemmel olmayabilirler ama bu onlar için gurur meselesidir.

SCS ekibi bir başka kilometre taşını geçti. SCS Software’da şu an onların oyunları için dünya çapında sözleşmeli olarak çalışan 80’den fazla kişi var. Ufukta büyük şeylerin olduğu da ekleniyor. Ayrıca açıklamalarının devamında yakında bazı yasal engellerin üstesinden gelebileceklerini ve bir süredir izni beklenen yeni içerikleri çıkaracakları belirtiliyor.

Yakında American Truck Simulator için çıkacak olan Halloween Paintjobs Pack lisans anahtarını ücretsiz olarak veriyorlar(en az 3 saat oynamış olmanız gerek).

Ücretsiz DLC anahtarını almak için tıklayın.

ats-halloween-dlc-hediye

Cadılar Bayramı içeriği birkaç yıldır zaten Euro Truck Simulator 2 oyuncuları tarafından kullanılıyordu. ETS 2 oyuncuları için de çok yakında Halloween DLC’si için yeni kaplamalar gelecek.

Oyuncuların daha önemli güncellemeleri beklediklerini bildiklerini ve yeni içerikleri en geç 2016 ve 2017 yılı içerisinde mağazada bulabileceğinizi belirterek blog yazısını noktaladılar.

Her iki oyun için de gelecek olan yeni içerikler, yeni güncellemeler, yeni özellikler ve yeni DLC’lere dair genel bir açıklamadır.

SimülasyonTÜRK – Euro Truck Simulator 2 American Truck Simulator

 

 

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "American Truck Simulator Halloween DLC Hediyesi ve Diğer Açıklamalar"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Türkiye
Ziyaretçi

sadece ets2 im var ne yapmalıyım ?

ZEQHO(Zekeriya)
Ziyaretçi

Eğer halloween paint jobs dlc sine sahipseniz ayrıca yapmanız gereken bir işlem yok, ets2 için otomatik güncelleme işlemi yeni özellikleri size getirecektir.

Erdm
Ziyaretçi

ATS de satın al 🙂

Zeka fışkırıyor
Ziyaretçi

ats yi satın almak istemiyorsan desteklenmiyor ama korsan olarak oyunun son sürümünü indir en azından ATS oynarsın. ben ikisinide satın aldım.

wpDiscuz