American Truck Simulator Dorseleri

2

American Truck Simulator Dorseleri

SCS Software, American Truck Simulator’ın dorseleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

American Truck Simulator’ı inşa ederken dorselerin kullanımı başa çıkılan birçok sorundan biri. Genel olarak traktör/çekici yönetmelikleri ve römork uzunluğu Avrupa’da genelde daha sıkıdır. Kavşakları tasarlarken bu bizim hayatı daha kolaylaştırır AI kamyon sürücülerine sırayla dönmesini öğretmek.

ATS yol sisteminde, biz iki hedef peşindeyiz bizim teknolojiyle birleştirmek biraz daha zor – daha uzun dorselerin seçimi dahil. Aını zamanda manevra yapabileceğiniz sıkı yerler oyuna renk katacak. Biz inanıyoruz ki bu problemin çözümünde doğru yaratıcı çözümler geliyor.

Biz umuyoruz ki römork çeşitliliği ve sürüş mücadelesi keyfinizi artıracaktır.

Çıkış tarihi konusunda hala resmi bir açıklama yapılmadı. Dorseler farklı olacaktır. Amerika’da Avrupa’da olduğu gibi sınırlar yok. Daha geniş, uzun, yüksek dorse türleri ve yükleri modlarla da desteklenecektir. 18 Wheels of Steel Extreme Trucker serisinde bunun örneklerini görmüştük.

American Truck Simulator – Türkiye www.americantrucksim.com

SimülasyonTÜRKAmerican Truck Simulator

Forum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın

2 YORUMLAR

    • Aralık ihtimaller arasında ama 2016’nın ilk aylarında çıkma olasılığı daha yüksek. Kısacası hiç bir bilgi yok. Şu an ortalıkta dönen tarihler tamamen yanlış.
      Oyunun tamamlanmaya başlangığı gözleniyor zaten şu an test sürecindeler umarız en kısa zamanda Aralık gibi çıkar.

Bir Cevap Yazın