American Truck Simulator: Çekici-Dorse Zorlukları

0

American Truck Simulator: Çekici-Dorse Zorlukları
SCS Software, American Truck Simulator’ın özellikleriyle ETS 2’yi karşılaştırmaya devam ediyor. Daha önce sıkça bahsedilen dorse, yük, teslimat farklılıkları tekrar ele alındı. Kısaca özet geçmek gerekirse Amerika ve Avrupa kamyon taşımacılığı arasında ciddi farklar var. Teslimat noktalarının zorlukları, çekici ve dorseyi güvenli bir şekilde dar yerlerden döndürmek, geçirmek bu tür olaylar American Truck Simulator’da işlenmeye çalışılıyor. Kısa bir dorseyle girdiğiniz yere başka bir sefere daha uzun bir dorseyle girmeniz zor olacaktır. Bu tür zorluklarda dikkatinizi vermeniz gerekiyor. Sürüşünüzü geliştirmenize yardımcı olacaktır.

American Truck Simulator dorse uzunlukları ETS 2 ile karşılaştırıldığında daha uzun geniş bir yelpazede oluyor.

Daha uzun varyantlar ve çekici-dorsenin toplam uzunluğu dar kavşaklarda dolaşmayı ve kargo bırakma noktalarında manevra için ekstra zorluk teşkil eder.
ETS2_ATS_trailer_length

Yukarıdaki karşılaştırma görüntüsünü düşünürseniz. Açıkça bu büyük teçhizat üzerinde sürücü dar bir virajda veya dar bir sokakta dönerken büyük ölçüde zor bir zaman geçirebilir.

Genellikle dorsene zarar vermeden şehir üzerinden hedefe ulaşmak iyi bir kısa yol olmayabilir. Aynı kargo teslimat noktasına kısa dorseden önce sefere 53 metrelik dorse ile geldiğinizde bir kabus haline gelebilir.
Bir dorsenin aks konumlandırması aynı zamanda Euro Truck Simulator 2’de oyuncuların kamyon sürüş becelerini geliştirmesi için mücadele etmelerine neden olacaktır. Çift aks konfigürasyonları ABD’de daha sık görülür ve akslar farklı bir eğilime sahiptir ve belirli yapılandırmaları(konfigürasyon) vardır.
American_Trucks_trailer_parking
American Truck Simulator‘ın 2016‘nın ilk aylarında çıkacağı belirtilmiştir. Şubat-Mart aylarında bekleniyor. Kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Lisanssız kamyonlarla yayımlamak istemiyorlar. Oyunu genişletmeye, yeni özellikler kazandırmaya devam ediyorlar.
Her bakımdan ayrıntılı ve farklı atmosferiyle American Truck Simulator‘ın harika olacağı şimdiden belli.

SimülasyonTÜRKAmerican Truck Simulator

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz