Ana sayfa Haberler American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu

American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]

0

American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]

Kaliforniya Sahil Yolu sizden yardım bekliyor! Haydi hafriyata…

ETS 2’nin FIA ETRC 2018 yarış sezonu için yapılan etkinlik geçen hafta sona ermişti. American Truck Simulator için de benzer etknlik haberini almıştık. An itibariyle SCS Software, World of Trucks üzerinden Big Sur Operation adında bir etkinlik başlattı. 2017 yaz aylarında kapanan Big Sur yolu bu yılın ilk aylarında temizlenmişti. Şimdi American Truck Simulator bu yolu hafriyat dorseleri ile temizlemeye gidiyoruz!

Tam olarak ne olduğun anlatalım Big Sur Heyelanı, Mayıs 2017’de gerçekleşti. Camel-San Simeon Otoyolu (California State Route 1’in bir parçası) böylece geçilemeyecek şekilde kapandı. SCS Software bu gerçek olayı ilk kez ETS2ATS simülasyon evrenine taşıdı. Polis yolları kapatmış ve toprak kayması oluşmuştu. Geçemiyorduk. Senaryoda ise gerçekte işçiler yolu açmak için uğraştı geri kalanına bizim de yardım etmemiz ve 2 milyon metre küplük kir, taş, kum ve çamuru temizlememiz gerekiyor.

Kurallar:

Kaliforniya Sahil Yolu’ndaki Big Sur heyelanına ya da oradan 15 tane malzeme ve ekipman teslimatı yapılacak. Bu görev tek bir işi ile değil bütün topluluk iler gerçekleştiriliyor. Bu nedenle American Truck Simulator’da en az 500 bin teslimat yapıldıktan sonra yolu açacaklar. Buradan topluluğun görev ilerlemesini görebileceğiz. Herkes kişisel görevini yerine getirek bu ortak hedefe katkı sağlacak.

Bitiş Tarihi:

Etkinliğin bitiş tarihi yok. Ne zaman 500 bin teslimat tamamlanacak. O zaman yol açılacak. Yani haftalar da aylar da sürebilir. Bu topluluk için ilk ortak hedef oldu. İlk kez yaptıklarımız ortak bir amaca hizmet edecek.

Yapmanız gereken tek şey!

Kapanan yola ekipman taşımak ya da oradan hafriyat taşımaktır! En az 15 iş! Ama 20, 30, 40 iş yapılabilir çünkü ortak bir amaç var!

Harici Sözleşmeler ekranından online iş alacaksınız. World of Trucks profil senkronizasyonu olmak zorundadır. Bu bir World of Trucks çevrim içi etkinliğidir.

 

Ödüller:

Tamamladığınızda “peluş ekskavatör” kabin oyuncağı ile harika bir “Juggernaut” boyaması kazanacaksınız. Topluluk hedefi gerçekleştiğinde herkes hatıra olması için “Operation Big Sur” boyamasını kazanacak. Ama buna hak kazanmak için en az 5 etkinlik işini tamamlamış olmanız gerekiyor.

Steam envanterine gelecek olan tüm ödüller takas edilebilir veya satılabilir.

Ekran görüntüleri:


Etkinliğin forumdaki ana konusu için buraya

Ana konu üzerinden etkinlik hakkında yardım alabilir, ekran görüntüsü paylaşıp sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca bir video ve canlı yayın yapılacak.

 

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here