American Truck Simulator Arizona’nın Panorama Fotoğrafları

0

American Truck Simulator Arizona’nın Panorama Fotoğrafları

Arizona eyaletinden panoramik ekran görüntüleri yayınlandı.

SCS ekibi şu an American Truck Simulator için geliştirilen Arizona DLC‘si üzerinde çok sıkı bir şekilde son rötuşları yapmaya çalışıyor. Çok yakında ilk olarak kapalı betada test edilmeye başlanacak ve kısa süre sonra da açık beta aşamasına geçilmesini umuyorlar.

Bugün bizlere Arizona eyaletinde bulunacak olan üç başlıca nehri panoramik olarak göstermek istiyorlar. Yukarıda gördüğünüz nehir ABD’nin güneybatısında yer alan Colorado nehri. Bu nehri sadece manzara için geçmeyeceğiz bu nehirle ilgili bir Steam başarımı olacak.

Görevimiz meşhur Hoover barajı yakınlarındaki Ehrenberg, Yuma ve Mike O’Callaghan–Pat Tillman Memorial Bridge isimli üç köprüyü geçmek. Ayrıca Coloradonehri tarafından oyulmuş Büyük kanyon(Grand Canyon) ve Glen kanyonlarını(Glen Canyon) görmek için bir şansınız olacak.

Yukarıdaki panoramalar Kingman yakınındaki Colorado nehri ve yine Yuma yakınında Glen kanyonunu gösteriyor.


Arizona DLC paketi ücretsiz olarak 1.3 güncellemesiyle gelecektir. Çıkış tarihi yukarıda da belirtildiği gibi önce kapalı beta ardından her şey yolunda giderse kısa süre içerisinde açık beta ile oyunculara sunulacak. Tarih verilmiyor.
SimülasyonTÜRK American Truck Simulator

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz