American Truck Simulator Arizona DLC: Büyük Kanyondan Fotoğraflar!

0

American Truck Simulator Arizona DLC: Büyük Kanyondan Fotoğraflar!

The Grand Canyon State huzurlarınızda….

 

SCS Software, American Truck Simulator için ücretsiz olarak çıkaracağı Arizona harita DLC‘sinden yeni ekran görüntüleri paylaştı. Görüntüleri sizi sabırsızlandırabilir çünkü Arizona deyince akla ilk gelen Büyük Kanyon/The Grand Canyon‘a ait!

O ortamı öyle aktarmışlar ki 🙂

Büyük kanyon Colorado Nehri tarafından oyulmuş ve her yıl yaklaşık 5 milyon turist burayı merak ediyor geliyor bu da yerel turizm de önemli bir rol demek. Tabii ulaşım sektöründe bu bir engel. Fakat SCS Software, American Truck Simulator’da yol boyunca çok belirgin bir şekilde görülmesi ve bu ortamın canlandırılması için sıkı çalışıyor.

Arizonda DLC’sinin iç beta testi önümüzdeki birkaç hafta içinde başlatılacak. Bu test sürecinin sonuna doğru açık beta testlerinin de başlatılacağı belirtiliyor.

 

Arizona eyaleti DLC olarak ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. Verilen bilgiye bakacak olursa Mayıs ayının sonuna doğru American Truck Simulator’da yeni eyaletin yollarına düşebiliriz. Tekrar belirtelim bu paketle birlikte trafiğe yeni araçlar da eklenecek. Örnek olarak biçerdöver, traktör, pikaplar, kamyonlar…

 

 

WorldofTrucksTR.com

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz