American Truck Simulator Alpha Oynanış Videosu

6

American Truck Simulator Alpha Oynanış Videosu
SCS Software, American Truck Simulator Alpha 0.1.60 inşasının oynanış videosunu yayınladı.

Squirrel röportajlarının ardından bugün ilk kez American Truck Simulator oyun içi videosu SCS Software tarafından yayınlandı
Alpha 0.1.60 sürümünde çekilen videoda oyunun tamamını görebiliyorsunuz. Uzun burunlu Amerikan çekicileri, AI trafik araçları, yükler, yeni teslimat noktaları,
fabrikalar, yeni firmalar ve dahası bu videoda gösteriliyor.
Alpha sürecinde olduğu için Euro Truck Simulator 2 arayüzü kullanılıyor. Bunun değişeceğini önemle belirtelim.

American Truck Simulator başlangıç olarak Kaliforniya eyaletini bizlere sunacak. Batı Amerika’da uzun ve karmaşık yollarda direksiyon sallayacağız.

American Truck Simulator ne zaman çıkacak?
Oyun için teyit edilen tarih 2015 yılı idi. Ama resmi bir kesin çıkış tarihi yok. Çünkü hala geliştirme aşamasında. Alpha 0.1.60 sürümünde olan oyunun son videosunu da izledik zaten.
Bu yılın sonlarına tarih verebiliriz.

Video 58 dakika!
Bu süre boyunca Kaliforniya’yı serbest çalışma modunda farklı araç ve yüklerle geziyor. Şuan videoda görülen 19 şehir ama 20 olacak.
Batı Amerika ayrıntılı olarak oyuna aktarılıyor. Daha önce görülmeyen ayrıntılı yollar bizi bekliyor. ETS 2’den farklı olacağını açıklamışlardı ki İskandinavya haritası da bunun ön uygulaması sayılabilir. O da ayrıntılı yollardan oluşuyor.


SCS Software, büyük resim için çalışıyor. World of Trucks altında tüm dünyada taşımacılık yapabileceğiz!

Alpha sürümünde görülen araç lisansları geçicidir. Henüz resmi bir açıklama gelmedi. Daha önce Euro Truck Simulator 2’de de böyle olmuştu çıkmadan önce araçlar lisanslı olarak tanıtılmıştı.
Kenworth ve Peterbilt için resmi görüşmeler yapılmıştı. Alpha 0.1.60 videosunda Volvo VNL, Freightliner araçları da trafikte dolaşıyor ve kullanılabiliyor.

Teslimat yerlerinde 3 farklı park yeri var. 1,2 ve 3 yıldız olarak değişiyor. Farklı zorluklarda yerleştirilmiş. 3 yıldızlı olan alana park ederseniz o kadar puan alıyorsunuz ve seviyenize işleniyor.

Klasik Amerikan araçlarını da trafikte görüyoruz. Cadillac, karavanlar, okul otobüsleri, üstü açık arabalar(Batı Amerika sonuçta 🙂 ve birçok AI trafik aracı.

American Truck Simulator diğer oyunlara göre daha canlı bir atmosfere sahip. Şuan video Alpha sürüm olsa da fabrikalarda farklı animasyonlar kazandırılmış işçileri görebiliyoruz.
Bunların daha da gelişeceğine inanıyoruz.
Alpha sürüm olduğu için trafik yoğun değil ve sokaklar boş.

Harita o kadar büyük ki 20 şehir olacağı için üzülmeyin! Çünkü başka bir şehire giderken çok uzun yolunuz ve geçmeniz gereken yerleşim alanları var. Kasabalar vb.

Yollar zaten uzun ve karmaşık. Klasik şehir giriş çıkışları bulunmuyor. Her yer farklı olarak tasarlanmış ki bu da oyuncuları sabırsızlandırıyor.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda bizimle olacak.

 

American Truck Simulator ile 18 Wheels of Steel ruhu geri dönecek!

 

 

American Truck Simulator Türkiye www.americantrucksim.com

Ufak bir bilgilendirme! American Truck Simulator resmi olarak Simdepo.com‘da satışa sunulacak. Bu nedenle sizi birçok sürpriz bekliyor.

Kimler neler demiş?

6 Yorum - "American Truck Simulator Alpha Oynanış Videosu"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
can
Ziyaretçi

CD formatında satışa sunulmayacak mı ?

doruk
Ziyaretçi

OOO BUNLAR MÜTHİŞ GERÇEKÇİ SESLERE SAHİP KAMYONLAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!