American Truck Simulator – 51. Bölge Harita Modu (Area 51)

5

American Truck Simulator – 51. Bölge Harita Modu (Area 51)

Nevada eyaletinde bulunan 51. Bölge bu modla oyuna geliyor.

51. Bölge (şu an Air Force Flight Test Center, Detachment 3 ayrıca Dreamland, Watertown Strip, Paradise Ranch, The Box, Groom Lake, Neverland ve diğerleri şeklinde de bilinmektedir), sahibi Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı ve Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri olan ve bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılmakta olan yerdir. Yeni uçakların da test ve geliştirme yeri olarak da kullanıldığına inanılmaktadır. UFO teorilerinin de üzerinde üretilmesi ile ünlüdür.(UFO=Unidentified Flying Object)(Tanımlanamayan Uçan Cisim )

51. Bölge, ABD Las Vegas‘ın 153 km kuzeyinde, Groom Gölü yakınında olup Nevada Test Sahası ve Nellis Hava Kuvvetleri Sahası ile çevrelenmiştir. En yakın yerleşim birimi, hemen kuzey sınırında bulunan Rachel kasabasıdır. 51. Bölgenin içinde bulunduğu arazi 76 km.2dir.

Las Vegasdan 130 mil kadar uzaklıkta, ıssız Nevada Otoyolu 375’de Mile Marker LN 29.5’de, yöreden bir çiftçi tarafından kullanılan tek bir posta kutusu vardır. Black Mail Box (siyah posta kutusu şimdilerde beyaz), bu geniş otobandaki tek sınır noktası olduğu için burası, inançlı insanların geldiği yerdir. Bu sınırın öte tarafı olan 51. Bölge topraklarına giriş kesinlikle yasaktır. Etrafa girilmez ve güvenlik güçleri girenleri öldürme yetkisine sahiptir yazılı büyük levhalar vardır ve her taraf güvenlik kameralarıyla çevrilmiştir. Ne karadan ne de havadan bu çok gizli üssün 30 mil etrafına hiç kimse yaklaştırılmamaktadır.

51. Bölge’nin özel güvenliği Cammo Dudes ismi verilen bekçiler sağlamaktadır. Sınıra yaklaşan insanları ve araçları belli bir zamandan sonra uyarmakla görevlidirler. Şayet uyarı sonucu siviller sınırdan ayrılmazsa yüksek miktarda para cezası kesilmektedir. Cammo Dudeslerin rütbesi yoktur. 51. Bölgeye yetkisiz hiç kimse alınmadığından daha üst düzey askeri görevlilerin öldürme yetkisi bulunmaktadır.UFO’ların ve uzaylıların burada tutuldukları söylentileri vardır.[1]

ABD’li bilimci Boyd Bushman ölmeden önce kendini kayıt altına almış ve o kayıtlarda iddiası üzerine uzaylıların fotoğraflarını elinde tutmaktadır. Bushman, ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 (51.Bölge) merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilim adamının varlığına şahit olduğunu söylemiştir.[2] 4 Ocak 2016’da Demokrat Parti Adayı Hillary Clinton, uzaylıların Dünya’yı ziyaret etmiş olabileceğini belirterek Başkan seçilirse 51. Bölgeyi derinlemesine inceleme sözü verdi.[1] “””

UFO 🙂

area-51-map-mod1

OAKDALE  ve CARSON şehirleri arasında Offroad yolu vardır.

ROAD OFF-ROAD OAKDALE BETWEEN AND CARSON

Gizli yollar, geçitler bulunuyor. Yeni modeller ekleniyor. Tavsiye ediyoruz.

Eklenen Şehirler: Area 51, Mercury adlı şehirlerden garaj, iş alınabilir.

Mod Sürümü: 1.9.5

Yapımcı:

Uyumlu Oyun Sürümü: 1.1, 1.2

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kimler neler demiş?

5 Yorum - "American Truck Simulator – 51. Bölge Harita Modu (Area 51)"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
osi
Ziyaretçi

2 modu da aktif edince oyuna girmiyor biriz yüklüyor tekrar oyun yükleme ekranına geri dönüyor.sıkıntı mı var modda yoksa benim oyunda mı sıkıntı

batuhan
Ziyaretçi

senin oyunda ya da bilgisayarda bir şey vardır bende cillop gibi çalışıyor

Series Players
Ziyaretçi

Gerçekten çok güzel olmuş uçak hangarından falan yer altına giriyoruz bu süper olmuş tek sorun yollar havada uçuyor teşekkürler bu mod için.

Ata Berk
Ziyaretçi

1.3 sürümünde çalışırmı??

Daf Kaptanı
Ziyaretçi

oyundan çıkıyo programı kapat diyor. ? mod hatalı mı. yoksa … ne oyunda sorun yok

wpDiscuz