American Truck Simulator 1.29 Açık Betasında Rastgele Trafik Olayları! [Spoiler]

0

American Truck Simulator 1.29 Açık Betasında Rastgele Trafik Olayları! [Spoiler]

Tam 63 farklı olay ATS yollarında karşımıza çıkacak! Şaka değil gerçek… çok istediniz oldu.

 

Henüz SCS Software bu konuya ilişkin resmi bir açıklama yapmasa da sızıntılar ve tahminler başlamıştı. Her şey aslında American Truck Simulator’ın 1.28 güncellemesinde California sahil yolunu kapatmasıyla başladı. Gerçekte meydana gelen heyelan oyunda da yer almıştı ve hala kapalı duruyor çünkü gerçekte yine hala toprak yığınları kaldırılmadı. Ne zaman temizlenirse o zaman açılacak ve SCS’in açıklamasına göre zaman zaman böyle olaylar oyunda yer alacaktı.

New Mexico tanıtım videosunda gördüğümüz uçak kazası her şeyi gözler önüne sermişti. Ardından dün başlayan 1.29 açık betasında bu tür özellikler yer almasa da oyun dosyalarında ve harita editöründe kendine yer bulmuş. Doğal olarak oyunun kendi özelliği!

Aşağıda izleyeceğiniz videoda tam 63 farklı trafik kazası, olay vb. polis çevirmeleri, yol çalışmaları neler neler…. statik mi dinamik mi olduğu belli olmayan road events var. Şimdi bunların tamamı harita üzerinde farklı yerlerde farklı zamanlarda karşımıza çıkabilir mi? Bu harika olur! 😀 Ama ya sabitse? Yani zaten doğal olarak bu olaylar bizim karşımıza biz o yola gelmeden önce hazırlanmış olmuş bitmiş olarak çıkacak. Ama tabii harita editöründe bunların rastgele olduğu belirtilmiştir. Doğal olarak harita yollarında farklı yerlerde farklı trafik olayları göreceğiz.

 

Siz de ATS harita editörüne girerek bunları bulabilirsiniz. Ama bricksathome isimli kanal güzel bir liste haline getirmiş ve durumu özetlemiş.

Şimdi gözler SCS’de! 😀

American Truck Simulator’ın güzel atmosferine çok güzel özellikler geldiğini görmek oyuncuları mutlu ediyor. Peki ya ETS 2 diyeceksiniz… Bilgi yok. Ama yarım yamalak oyun haritasıyla bazı şeylerin önü kapanıyor. Bir yer çok güzel yeni sistemlerle yapılmışken ana karanın eski sistemle yapılmış olması çakıştırıyor.

 

New Mexico tanıtım videosunu izleyin.

 

1.29 güncellemesi

American Truck Simulator – 1.29 Güncellemesi

 

American Truck Simulator – SimülasyonPark bölümüne bekliyoruz.

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here