2000 Audi A4 Araç Modu

82
ets2_00204 (600 x 375)

Siteye yeni üye oldum o yüzden biraz geç paylaştım aracı

Evet abilerim kardeşlerim dostlarım sonunda özenle yaptığım aracımı paylaşıyorum bu benim ets2 alemindeki ilk paylaştığım moddur.
: OKUYUNUZ ÖNEMLİ :
Araç Model : GTA’dan alma
Edit & Convert : Hamza Gürbüz
Araçta bazen ibreler kayboluyor onu nasıl düzeltirsiniz? oyunda doku kalitesini arttırın bide ölçeklemeyi en yükseğe alınız ama bazen oluyor onu çözemedim bi türlü.
Şimdi gelelim araç hakkındaki bilgilere ;
1-) Tüm galerilerde çıkar istediğiniz galeriden alabilirsiniz
2-) 2 tane şasi seçeneği ( basık ve normal )
3-) Orjinal audi a4 interioru
4-) Lightmask
5-) AO Render
6-) 1.27’de çalışır diğer sürümlerdede çalışacağını umuyorum
Aracı izinsiz editlemek yada düzenlemek yasaktır. Ama isterseniz plakayı değiştirebilirsiniz Herhangi bir sitede veya yerde paylaşırsanız orjinal linkini koyarak paylaşın ve ismimi belirtmeyi unutmayın. Umarım beğenirsiniz benden bu kadar fırsat buldukça araç güncellenmeye devam edecektir bu v1 versiyondur. 1 hafta içerisinde bitirebildim aracımı ve verdiğim emeğe değmiştir umarım.

82 YORUMLAR

  1. Hamza Kardeşim Öncelikle Bu Kaliteli Modları Bizlerle Paylaştığın İçin Teşekkürler…Başarılarının devamını istiyoruz bu işi bende yapmak istedim ama zormuş biraz araştırdım bu oyunun gelişmesini istiyoruz bu oyuna bomba gibi düşüreceğin 2 mod istiyoruz

    1) Range Rover Autobiography
    2) Mercedes Benz S 600

  2. Hamza abi ellerine sağlık çok güzel bir mod olmuş. Araç kısacası “FENNA” olmuş. Keşke daha önceden seni tanısaydık böyle modlar zor bulunur. “başarılar dilerim”

  3. kardeşim öncelikle kolaygelsin artık siz modcular bi tane güzel bi accet blue 2017 prime paket bi accen yaparmısınız nolur ya 2 3 senedir bekliyorum kimse yapmadı ya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here