2. Çekilişimizin Kazananları Belli Oldu

19

7adetcekilis

Cuma günü başlayan çekilişimiz bugün itibari ile sona erdi. Sizleri bekletmemek için sıkı bir çalışma sonucu kazanan 7 kişiyi belirledik. Kazanan kişiler ile Facebook üzerinden iletişime geçeceğiz ve e-mail talep edip e-mail adreslerine Aktivasyon Kodlarını göndereceğiz.

Yorumlarda bazı hususlar dikkatimizi çekti. Bu keyler gerçek mi ? Kazanan takipçilerimiz keylerini Steam’dan aktif ederek keylerin orjinal olduğunu görebilirler.

Bir diğer husus ise bu yapmış olduğumuz 2. Çekiliş ve bu çekilişleri Aral Game sponsorluğunda gerçekleştiriyoruz. Toplamda 12 Adet Euro Truck Simulator 2 sahiplerini buldu. Aral Game ekibine teşekkür eder kazanan takipçilerimize keyifli oyunlar dileriz.

Asıl talihliler 1 hafta içinde bizim gönderdiğimiz mesaja cevap vermediği takdirde aktivasyon kodu yedek talihliye verilecektir.

İşte Kazanan 7 Şanslı İsim 

1 . Ibrahim Idris [Teslim Edildi]

2. Ismail Tekerbaş

3. Özkan Çalışkan

4. Emre Yörük  [Teslim Edildi]

5. İlyas Gönül Şanlı

6. Tuncay Yılmaz

7. Yusuf Arabacı  [Teslim Edildi]

Yedek 

____________________________________________________________

1. Mehmet Yıldırım

2. Onur Doyan

____________________________________________________________

 

Scania Truck Driving Simulator Aral Game’de 50 Tl Üstelik Ücretsiz Kargo, Taksit ve Kapıda Ödeme Seçeneği ile

 HEMEN SATIN AL

http://www.aralgame.com/oyun/pc-scania-truck-driving-simulator.html

 

01.1220.jpg-1350665863

  Yusuf Bölükbaşı

19 YORUMLAR

  1. İlk paylaşım yapan kazanmıyor malesef. Paylaşım yapan ve beğenen kişilerin isimleri alınıp random.org adlı sitede çekiliş yapılıyor

  2. Arkadaşlar benim bi sorum olucak. Ben 2 3 ay önce Euro Truck Simulator 2’yi Aral Gameden aldım. sonra e-mail’den orijinal Key gönderdiler sonra ben keyi bilgisayarımda not ettim ve bugün ise hard diskim bozulunca key gitti verilerim gitti ve daha önce yanlışlıkla e-mailide temizledim ne yapmam gerekir yardım edebilcek varmı lütfen ?

  3. Dostum aral gama ile bağlantıya geçip belki durumu kurtarabilirsin. Çünkü senin oradan satın aldığın zaten gözükür ve sen mail kutunun resmini paylaşıp olayı anlatırsan belki yardımcı olabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here