1 Yıl Önce ETS 2’yi Bekliyorduk!

1

1 Yıl Önce ETS 2’yi Bekliyorduk!

ets2-germany_a96_bridge

[Görüntü geçtiğimiz sene resmi olarak yayınlanmıştır. Almanya A96 köprüsü]

—————-

eurotruck2.com’dan Herkese Merhaba1

19 Ekim’de Euro Truck Simulator 2’nin 1. yıldönümü kutlanacak tam 1 yıl önce ETS 2’yi sabırsızlıkla bekliyorduk

Geçtiğimiz sene bugünlerde beta testerlardan gelen videoları sizlere ulaştırıyorduk Her geçen gün sitenin ziyaretçisi büyüyordu. 1 yıl içinde oyun o kadar çok geliştiki en son DLC piyasaya sürüldü ve devamı gelecek.

 

Şu an oyunun sürümü 1.5.2 ve Going East! DLC’si piyasaya çıktı.

Bu ay Yeni VOLVO FH, World of Trucks açılışı ve yeni Aİ Trafik araçları yeni bir güncellemeyle ücretsiz olarak sunulacak.

Bu güncellemenin sürümü 1.6 olabilir.

 

SCS Software, ETS 2 ile birlikte firma değerini yükseltti. Steam platformuna kabul edildi. En iyi simülasyon oyunlarına birine imza attılar. 1 yıl boyuncu oyun sürekli olarak geliştirildi. SCS Software 4 ekibe ayrıldı 1 ekibi sadece ETS 2 ile ilgilendi. Diğer ekiplerin projelerini görüyoruz zaten 🙂 Euro Coach Simulator, American Truck Simulator ve online oyuncu ağı olacak World of Trucks bu süre içerisinde duyuruldu.

Oyun Aral Game ile Türkiye’de satışa sunuldu. Stok tüketti! Türkiye, Euro Truck Simulator 2’yi çok sevdi. eurotruck2.com Kasım ayında 2. yılını kutlayacak. İyiki bu siteyi kurmuşuzki Türk oyuncuları oyunla ilgili en iyi haberlere en iyi modlara ulaştı.

ETS 2 Forum olarak başlayan forum sayfamız daha sonra SimülasyonTÜRK Forum olarak değiştirildi www.simulasyonturk.com/forum

 

1 yıl ekibimiz büyüdü. ZModeler programında ustalaştık harika modlar çıkardık [Örnek olarak FurkanŞEVKE – YusufBÖLÜKBAŞI].

 

ETS 2’ye yeni güncellemeler ve DLC’ler gelmeye devam edecek. Belki Türkiye’yi haritada görürüz.

 

eurotruck2.com

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here