1.19 Güncellemesine Uyumlu ETS 2 Multiplayer 0.1.9.3 Yayınlandı!

20

1.19 Güncellemesine Uyumlu ETS 2 Multiplayer 0.1.9.3 Yayınlandı!

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu artık 1.19 güncellemesini destekliyor.

ets2mp-1-19-guncelleme

2 yeni şehir, Mod Manager gibi özelliklerin geldiği 1.19 güncellemesi sonunda ETS2MP desteğine kavuştu. 0.1.9.3 alfa sürümüyle artık ETS 2’nin 1.19 güncellemesi destekleniyor. İndirmek için www.ets2mp.com adresini ziyaret etmeniz yeterli. Hesabınıza giriş yapın ve modu indirin. Eski modu kaldırıp yenisini kurun.

Steam’de 1.18 betasından çıkın 1.19 güncellemesine yükseltin. İyi oyunlar!

0.1.9.3 özelliği

-1.19.2.1s uyumluluğu

 

 

20 YORUMLAR

  1. ben euro truck simulator 2 1.9.2.1s sürümüne sahibim ancak euro truck simulator 2 multiplayer i çalıştırdığımda normal oyunu açıyor yardım edermisiniz ?

  2. Admin multiplayer ı yeni indirdim ama oyunda !!steam offline!! yazıyor başka oyuncuda yok sebebi ney acaba ban durumumda iyi yardımcı olurmusun

  3. Merhaba admin. ETS 2 MP ye girdiğim zaman ”multiplayer couldn’t show login window. Enable DirectX mode! ” hatası alıyorum ve normal oyuna giryor. Yardım eder misin? Teşekkürler.

  4. acilmiyor gene…. steam da neyi seciyoruz acaba? beta kisminda……temporary 1 19x i mi sececez? o secildiginde surekli indirme sayfasina yonlendiyor?
    cevap lutfen

  5. admin ben ets2mp ye giriyorum kayıt oluyorum fakat steam hesabınızda buna uygun bir etsmp hesabi bulduk diyor ve indiremiyorum acill yardım (steam üzerinden oyunu aldım)

  6. Admin ben dediğin herşeyi yaptım fakat oyunu açmıyor beni sayfaya yönlendirip sorry,we couldn ‘t find that! Diyor herşeyi denedim yardım edermisin

  7. Admin bu sürüm hala çalışıyor değil mi çünkü benim pc im son sürüm kaldırmaz diye düşünüyorum ve ets 2 alıcam indirime girdiği an çalışırmı yani??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here